Kreatív poszter tervezés –
Ismerkedj meg az Illustrator alapokkal!

Érdeklődsz a grafika iránt? Szeretnéd megismerni azokat a programismereti alapokat, amik elengedhetetlenek egy grafikus számára? Vagy csak szimplán elmélyítenéd a tudásodat a legelterjedtebb vektorgrafikus program megtanulásával? Ezen az Illustrator kurzuson megismerheted a program alapjait, miközben egyből a gyakorlatban is kamatozhat a tudásod, hiszen a hét végére nem csak Illustrator tudással, de egy általad készített poszter (sorozattal) is gazdagabb leszek!

Mi várható a Kreatív poszter tervezés kurzuson?

A kurzus bevezetést nyújt az Illustrator, az egyik legelterjedtebb tervezőgrafikai szoftver használatába. Az öt alkalom alatt elsajátítjuk a számítógépes vektoros tervezés alapjait, majd egyből kamatoztatjuk is a tudást, egy saját, tipográfiai és illusztrációs elemekkel díszített poszter sorozatban, amit ki is nyomtathatsz, hogy otthonodat díszítsd vele.

corvin rajziskola művészeti webdesigner illusztrátor ui ux webdesign grafikus tipográfus tervezografika képzés szakképzés oktatás műveszetoktatás felnőttképzés tanfolyam előkészítő brand

Mi várható a Kreatív poszter tervezés kurzuson?

Kiket várunk a Kreatív poszter tervezés kurzuson?

• Azokat, akik szívesen kísérleteznek a digitális térben
  • Mindenkit, akik a grafikus alapismereteket szeretnének szerezni
  • Azokat, akik vektoros képalkotás érdekel
  • Akik saját vállalkozásuk grafikai arculatát szeretné frissíteni
  • Mindazokat, akik hatékony képzésre vágynak
  • Abszolút kezdőket, akik még nem rendelkeznek semmilyen, vagy nagyon kevés Illustrator tudással (a középsulisok is csatlakozhatnak)

Kiket várunk a reatív poszter tervezés kurzuson?

• Azokat, akik szívesen kísérleteznek a digitális térben
  • Mindenkit, akik a grafikus alapismereteket szeretnének szerezni
  • Azokat, akik vektoros képalkotás érdekel
  • Akik saját vállalkozásuk grafikai arculatát szeretné frissíteni
  • Mindazokat, akik hatékony képzésre vágynak

Mire lesz szükséged?

• laptop telepített Adobe Illustrator programmal (amennyiben van Adobe Creative Cloud előfizetés, telepíthetjük együtt a szoftvert a kurzus elején)

Mire lesz szükséged?

Hol zajlik az oktatás?
Az oktatás a Corvin Rajziskolában zajlik.
1111 Budapest, Vak Bottyán u. 3. Fsz.

Mikor?
2024. július 8-tól július 12-ig minden nap 17:00-tól 20:00-ig

Mennyi idő?
5 x 3 óra, egy teljes héten keresztül

Mennyibe kerül?
49 000 ft/ 5 x 3 óra, maximális csoportlétszám: 13 fő

Milyen kedvezményt kaphatsz?
Ha több nyári képzést választasz, mindegyik árából 5000 ft kedvezményt kaphatsz.

Ha többen jöttök egy képzésre szintén 5000 ft a kedvezményetek fejenként, de együtt kell megvásárolnotok  a bérleteket.

Ha a digitális grafika iránt érdeklődsz ajánljuk még a Motion design képzést.

Itt tudsz helyet stoppolni magadnak:

OKTATÓ

corvin rajziskola animacio szak mozgokep kepzes designerkepzes oktatas tanfolyam conceptart d d digitalis rajzolas festes

Bakonyi Réka

Tervezőgrafikus, a Corvin rajziskola tervezőgrafika képzésének programismeret tanára. A kereskedelmi tervezőgrafika mellett érdekli a szakma kísérleti vonala, amit jelenleg is kamatoztat mesterdiplomájában, aminek fókuszában a növények állnak.