fbpx

TINI RAJZI ALAPOZÓ

NEM SZERETIK A SULIBAN HA FIRKÁLSZ AZ ÓRÁN?
NÁLUNK KIRAJZOLHATOD MAGAD!

Rajzalkalmaink célja a rajzi alapok gyakorlása, megszilárdítása és a rajzkészség fejlesztése a kockától az anatómiáig, majd a különböző technikák megismerése illetve a
kreativitás fejlesztése a művészet különböző területein.

MI A CÉLUNK?

Kezdő résztvevőink először a “kockológia” segítségével sajátítják el a perspektivikus ábrázolást majd kipróbálhatnak különböző fekete-fehér és színes technikákat. A haladók anatómia tudásra is szert tesznek a koponya tanulmányozásával.

Csoportjainkba bármely szintű rajztudással becsatlakozhatsz, hiszen rajztermeinkben minden résztvevő a számára megfelelő szintű beállítást rajzolja. Ha a “Kisképző” felvételi a célod, ezesetben felnőtt rajzkurzus is ajánlott, mert a portrérajzolás nélkülözhetetlen.

KIKET VÁR A TINI RAJZ?

Szívesen látjuk a művészet iránt érdeklődő, fejlődni vágyó tiniket 10 éves kor felett. Ha konkrét elképzeléseid vannak, például művészeti gimibe szeretnél felvételizni vagy a rajz élvezetéért szeretnéd fejleszteni képességeidet és technikai tudásod, tapasztalt oktatónk biztosan segít elérni a célodat.

KIKET VÁR A TINI RAJZ?

Szívesen látjuk a művészet iránt érdeklődő, fejlődni vágyó tiniket 10 éves kor felett. Ha konkrét elképzeléseid vannak, például művészeti gimibe szeretnél felvételizni vagy a rajz élvezetéért szeretnéd fejleszteni képességeidet és technikai tudásod, tapasztalt oktatónk biztosan segít elérni a célodat.

OKTATÓ

Klapka Liza

grafikus

JELENTKEZÉSI INFORMÁCIÓK

Képzés kezdete: 2023. szeptember 8.

Tinicsoport fennmaradó helyeire az év bármely hónapjában be lehet csatlakozni. 

Árak:

1 hónap: 20 000 ft (4X 2 tanóra)
2 hónap: 36 000 ft (8X2 tanóra)
4 hónap: 60 000 (16X2 tanóra)

HOGYAN CSATLAKOZHATSZ CSOPORTJAINKHOZ?

Két lehetőséged van a rajz oktatásra való jelentkezésre:

Személyesen be tudsz iratkozni iskolánk új címén (1111 Budapest, Vak Bottyán u. 3., Fsz 3., bal oldali kertkapunál tudsz csöngetni)  nyitvatartási időben (hétfő-péntek: 14:00-18:00) Az iskolában csak készpénzzel tudsz fizetni!

Online, regisztrációs rendszerünk segítségével iratkozhatsz be. A “Jelenetkezés” gomb átirányít arra az oldalra, ahol ki tudod választani, mely hónapokra szeretnél bérletet váltani, és ezen a felületen lehet a tandíjat is bankkártyával kifizetni. A csoportok jelentkezési sorrendben telnek meg, ezért érdemes időben regisztrálni. Ha valamilyen okból nem sikerül a regisztráció, kérlek írj nekünk corvinrajziskola@gmail.com címen. A rajzalkalmak csak abban az esetben látogathatók, amennyiben előre bérletet vásároltál, pótlására nem tudunk lehetőséget biztosítani.

Számlázás:

Online rendszerünk automatikusan számláz, de az új kormányrendelet értelmében kizárólag csak magánszemélyeknek tudunk számlát kiállítani.

Időpont:
Péntek 15:00-16:45

Ajánlott 10-től 16 éves korig.

Minden szükséges eszközt biztosítunk a gyermekek számára.

A CORVIN

A Corvin rajziskola 1994 óta sikeresen
működő, a képzőművészet és a design 
oktatásán alapuló művészeti iskola.
Sokszínű képzéspalettánkon minden
művészet iránt nyitott érdeklődő
megtalálhatja a számára
leginspirálóbb képzést, kurzust.