OLAJFESTÉSZET SZABADISKOLA

RÉGÓTA SZEMEZEL A VÁSZNAKKAL A MŰVÉSZELLÁTÓBAN?

Idén nyáron elmélyedhetsz a klasszikus olajfestés technikájában!

Te, olaj, vászon, 2024 – Ismerős?! Ha csatlakozol az Olajfestészet szabadiskolánkhoz, megalkothatod első olajfestményed, de ha régi motoros vagy, akkor is lehetőséged van nálunk kibontakozni ezzel a szuperkülönleges anyaggal. Sipos Barbara oktatónk fantasztikus festőművész, aki végigkalauzol az alkotási folyamat során, hogy megtaláld a saját hangod az akrillon és az akvarellen is túl.

MI VÁRHATÓ?

Megismerheted az olajfestés menetét, betekintést nyerhetsz a vibráló színek világába és megtudhatod hogyan kell bánni velük. Kurzusunkon a technika fogásait és anyagismeretét magas színvonalú korrekció mellett sajátíthatod el Kis Róka Csaba festőművész segítségével.

KIKET VÁRUNK?

Akik régóta dédelgetik magukban az olajfestés kipróbálását, de féltek nekifutni egyedül. Akik szeretnének elmélyülni a technikával kapcsolatos szakmai ismeretekben. Akik szeretnének egy szuper nyári programot, amiben épülhetnek. Akik szeretnének valami maradandót alkotni. Tanfolyamunkra kezdő és haladó szintű érdeklődők jelentkezését egyaránt várjuk.

KIKET VÁRUNK?

MIRE LESZ SZÜKSÉGED?

Olajfesték: 12 db-os olajfesték készlet

Ecsetek: szintetikus puha lapos: 1-3 cm-es szélességű ecsetek, 3 db

rajzszén, pamut rongy, alapozott farostlemez, alapozott, feszített festővászon (max. 50×70 cm), 3-5 db

OKTATÓK

corvin_rajziskola_rajz_festeszet_szobraszat_oktatas_tanfolyam_muveszeti kepzesek_felnottkepzesek_designerkepzesek_felveteli_elokeszito_epiteszet_textil

Sipos Barbara

Sipos Barbara szobrászként végzett a Magyar Képzőművészeti Egyetemen, ám jelenleg elsősorban festészettel foglalkozik, számos csoportos és egyéni kiállítása volt, leginkább külföldön prosperál. Tanítványainak rajzot, festészetet, anatómiát és rajzi technikákat tanít. Kurzusunkon Sipos Barbara festőművész segítségével megismerkedhetsz ezzel a sokoldalú technikával, a szín és anyagismereten keresztül.

Hol zajlik az oktatás?

Az oktatás a Corvin Rajziskolában zajlik.

Mikor?

1. július 15-19. között minden nap 10:00-től 13:00-ig.

Mennyi idő?

5 x 3 óra, egy teljes héten keresztül

Mennyibe kerül?

39 000 ft/ 5 x 3 óra, maximális csoportlétszám: 20 fő

Milyen kedvezményt kaphatsz?

Ha több nyári képzést választasz, mindegyik árából 5000 ft kedvezményt kaphatsz.

Ha többen jöttök egy képzésre szintén 5000 ft a kedvezményetek fejenként, de együtt kell megvásárolnotok  a bérleteket.

Itt tudsz helyet stoppolni magadnak: