FELNŐTTKÉPZÉS​EK

Képzéseink komplex tanrendű design és vizuális kommunikáció felnőttképzések, Mozgókép-animáció tervező, Művészeti grafikus/ emelt óraszámú illusztráció/, Művészeti grafikus/emelt óraszámú branddesign/, Művészeti grafikus/ emelt óraszámú UIUX webdesign/, Online tartalomgyártó, Tér- és formatervezés szakirányokon. Küldetésünk olyan piacképes tudás átadása és versenyképes portfólió építése, mely lehetőséget teremt a kreatív iparban történő sikeres elhelyezkedésre, illetve magyar és külföldi egyetemek BA vagy MA szakirányainak sikeres felvételijéhez. A képzésben résztvevők 0%-os képzési hitelhez is hozzájuthatnak, szakképesítést szerezhetnek (kivéve Tér- és formatervezés).

Képen látható munkák: Károlyi Zsófia, Heinrich Fruzsina, Schillinger Laura, Zubó Zelma

A Corvin rajziskola a rajz, festészet és szobrászat oktatásán alapuló, 1994 óta működő művészeti stúdió. Művésztanáraink tapasztalatának köszönhetően megbízható és magabiztos rajztudást szerezhetsz rajzalkalmainkon.

Rajzalkalmaink célja a rajzi alapok gyakorlása, megszilárdítása és a rajzkészség fejlesztése a kockától az anatómiáig, majd a különböző technikák megismerése illetve a kreativitás fejlesztése a művészet különböző területein.

RÖVID KÉPZÉSEK

Az év folyamán többször szervezünk szakirányú rövid kurzusokat, melynek keretében olyan alkotói folyamatokkal ismerkedhetsz meg, mely fejleszti az arány- és színérzékedet, megtanulod hogyan komponálj, milyen technikákat használj és hogyan kivitelezd igényesen terveidet. Betekinthetsz egy professzionális tervezési folyamatba, részesülhetsz annak esszenciájából.

RÖVID KURZUSOK

Szeptembertől a Corvin rajziskola Építész, Textil/Divat szakirányokon felvételi előkészítőket indít mindazoknak, akik szeretnének sikerrel felvételizni magyar illetve külföldi design egyetemekre.

Amennyiben Tervezőgrafika, Animáció, Formatervezés szakirányokon szeretnél egyetemi tanulmányokat folytatni, felnőttképzéseinken tudsz ezekre felkészülni.

Képen látható munkák: Magony Zsuzsi, Gáspár Petra

A képzőművészet történetével foglalkozó kurzussorozatunkon hallgatóink vetítéssel illusztrált előadásainkon a kezdetektől a modernen át, egészen a kortárs művészetig kaphatnak áttekintést a művészettörténet jellegzetes korszakairól, a legfontosabb alkotókról és műveikről Győrffy László kortárs képzőművész előadásában.

leginspirálóbb kurzust.

corvin_rajziskola_felnőttképzések_designer_kepzesek_szakkepzes_muveszetoktatas