fbpx
Corvin Rajzisklola logoKÉPZÉSEINK

DESIGNER FELNŐTTKÉPZÉS

ANIMÁCIÓ/MOZGÓKÉP

GRAFIKA BRAND DESIGN

GRAFIKA ILLUSZTRÁCIÓ

GRAFIKA WEB DESIGN

TÉR- ÉS FORMATERVEZÉS

RAJZ & FESTÉSZET

TINI RAJZI ELŐKÉSZÍTŐ

NYÁRI KÉPZÉSEK

AKVARELL FESTÉSZET

ÁLLATI GRAFIKÁK

DIGITÁLIS ILLUSZTRÁCIÓ

GRAFIKAI TECHNIKÁK

KARAKTERTERVEZÉS

KÉPREGÉNY

KÖNYVKÖTÉSZET

MESEILLUSZTRÁCIÓ

OLAJFESTÉSZET

PASZTELLKRÉTA

POP-UP KÖNYV

VEGYES TECHNIKÁK

KALLIGRÁFIA

FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐK

TEXTIL / DIVAT

ÉPÍTŐMŰVÉSZ

NYÍLTNAP

KIBESZÉLŐ

RÓLUNK

KAPCSOLAT

SZERZŐDÉSI FELTÉTELEINK

PARTNEREINK

TEXTIL / DIVAT ELŐKÉSZÍTŐ

DESIGN VAGY MŰVÉSZETI EGYETEMRE KÉSZÜLSZ? TEXTIL TERVEZŐ AKARSZ LENNI? MINDENED A DIVAT? SZEREZD MEG A FELVÉTELIHEZ SZÜKSÉGES TUDÁST!

A textil/ divat kurzusunk célja az egyetemi felvételi elvárásoknak megfelelő, design tervezői gondolkodásmód átadása. Az órákon való aktív műhelymunkának köszönhetően diákjaink megismerkednek a tervezés komplex folyamatával, eljutnak a mintatervezéstől, az egyszerű struktúra- és formatanulmányokon keresztül a naprakész textil- és divattervezésig.

MIT CSINÁLTOK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

A feladatok során megismerkedek különféle anyagokkal, textilekkel, a szükséges eszközhasználattal és a modellezés alapjaival. Először formatani és színtanulmányokat készítetek, amit aztán tudatosan építhettek be terveitekbe.

Hallgatóink megtanulják a vizuális portfólió elkészítését, összeállítását, amely bemutatja a textil tervezési folyamatot az inspirációtól a kész tervekig. A teljes textil előkészítőt elvégző diákjaink birtokába kerülnek annak az elméleti és gyakorlati alaptudásnak, amely lehetővé teszi számukra, hogy a felsőbb szinteken sikeresen tudják folytatni tanulmányaikat.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKET VÁRUNK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA textil szakos felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. A szombati tanóráknak köszönhetően előkészítőnk középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek.

​Hallgatóink minden évben szép eredményekkel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek BA és MA textil szakirányaira, mint a MOME, METU, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs, Bildende-Bécs, Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh vagy a Solent-Southampton.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKET VÁRUNK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA textil szakos felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. A szombati tanóráknak köszönhetően előkészítőnk középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek.

​Hallgatóink minden évben szép eredményekkel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek BA és MA textil szakirányaira, mint a MOME, METU, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs, Bildende-Bécs, Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh vagy a Solent-Southampton.

​A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐ FELÉPÍTÉSE

A tananyag a tanév során négy egymásra épülő modul elvégzésével sajátítható el, egy modul 8 alkalom, heti 1X 3 óra. Az év folyamán két alkalommal textil szakirányú és rajzi portfólió építésében külön konzultációval segítjük a felvételizőket.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszitotextil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszitotextil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 27 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 27 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

OKTATÓK

Berecz Vanda

öltözéktervező

Szigeti Orsi

öltözéktervező

JELENTKEZÉSI INFORMÁCIÓK

Időtartama: 1 év
( 4 modul, modulonként 8 hét, heti 1×3 óra, szombatonként 9:00-12:00-ig) 

A KÜLÖNBÖZŐ MODULOKRA KÜLÖN IS LEHET JELENTEKZNI.

1. MODUL : Szeptember 24-től november 19-ig / 10.29. szünet /  

2. MODUL : November 26-tól Január 28-ig / 12.24, 31. szünet /  

3. MODUL: Február 4-től március 25-ig 

4. MODUL: Április 1-től június 3-ig / 04.08. szünet / 

Ára: 168 000 ft/ év
A tanfolyam részletben is téríthető, két részletben: 90 000 ft/ 2 modul
modulonként:  49 000 ft/ 1 modul

Indul: 2022 Szeptember 24-én

 

Ha szeretnéd kipróbálni milyen Corvinosnak lenni, mielőtt beiratkozol egy nagyobb képzésre, akkor várunk rajzóráinkon, és rövid kurzusainkon.

Számlázás:
Online rendszerünk automatikus számlát küld, de az új kormányrendelet értelmében csak kizárólag magánszemélyeknek tudunk számlát kiállítani. A tanfolyamot műkődteti: Sipos Mariann egyéni vállakozó, nyilvámtartási száma: FKB/2022/000823

Grafika, Illusztráció, Animáció, Tér és Formatervezés

Amennyiben grafika. Animáció vagy Tér és formatervezés szakra szeretnél felvételizni, digitális ismeretek és tervezési ismeretek tekintetében is magasabb óraszámú képzésre van szükséged. Felnőttképzéseinken nem csak felkészülhetsz az egyetemre, de szakirányú végzettséget is szerezhetsz.

A CORVIN

A Corvin rajziskola 1994 óta sikeresen
működő, a képzőművészet és a design 
oktatásán alapuló művészeti iskola.
Sokszínű képzéspalettánkon minden
művészet iránt nyitott érdeklődő
megtalálhatja a számára
leginspirálóbb kurzust.