NYÍLT NAP 2022

FORMATERVEZÉS, TÁRGYALKOTÁS

ÉRDEKESSÉGEK

TEXTIL / DIVAT ELŐKÉSZÍTŐ

DESIGN VAGY MŰVÉSZETI EGYETEMRE KÉSZÜLSZ?
SZEREZD MEG A FELVÉTELIHEZ SZÜKSÉGES TUDÁST!

A textil/ divat kurzusunk célja az egyetemi felvételi elvárásoknak megfelelő, design tervezői gondolkodásmód átadása. Az órákon való aktív műhelymunkának köszönhetően diákjaink megismerkednek a tervezés komplex folyamatával, eljutnak a mintatervezéstől, az egyszerű struktúra- és formatanulmányokon keresztül a naprakész textil- és divattervezésig.

MI VÁRHATÓ?

A feladatok során megismerkednek különféle anyagokkal, a szükséges eszközhasználattal és a modellezés alapjaival és formatani és színtanulmányokat készítenek amit aztán tudatosan építhetnek be terveikbe.

Hallgatóink megtanulják a vizuális portfólió elkészítését, összeállítását, amely bemutatja a tervezési folyamatot az inspirációtól a kész tervekig. A teljes kurzust elvégző diákjaink birtokába kerülnek annak az elméleti és gyakorlati alaptudásnak, amely lehetővé teszi számukra, hogy a felsőbb szinteken sikeresen tudják folytatni tanulmányaikat.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKNEK SZÓL A FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. Szombati tanóráknak köszönhetően kurzusaink középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek.

Hallgatóink minden évben szép eredményekkel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek Ba és Ma szakirányaira, mint a MOME, METU, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs, Bildende-Bécs, Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh, Solent-Southampton.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKNEK SZÓL A FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ?

A KURZUSOK FELÉPÍTÉSE

A tananyag a tanév során négy egymásra épülő modul elvégzésével sajátítható el, egy modul 8 alkalom, heti 1X 3 óra.  Az év folyamán két alkalommal szakirányú és rajzi portfólió építésében külön konzultációval segítjük a felvételizőket.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszitotextil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 27 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

OKTATÓK

Tóth Móni

öltözéktervező

Szigeti Orsi

öltözéktervező

Időtartama: 1 év
( 4 modul, modulonként 8 hét, heti 1×3 óra)

Ára: 160 000 ft/ év
A tanfolyam részletben is téríthető, két részletben: 90 000 ft/ 2 modul
modulonként:  49 000 ft/ 1 modul

Indul: 2022 Szeptember 12.-i héten

Jelentkezni tudsz: 2022 szeptember 1.-ig. A tanfolyamra felvételizni szükséges.     Légyíves a jelentkezési oldalon (Foglalj Bármit)  töltsd ki a jelentkezési lapot, válassz képzési csoportot, és tölts fel 5 db munkát, 3 db látvány után készült tanulmányrajzot és szakirányú vázlatokat, skicceket, terveket (JPEG vagy PDF formátumban)

Regisztáció határideje: 2022 szeptember 7. Pozitív elbírálás után, add meg a szükséges  adataidat, válassz időpontot a személyes beiratkozáshoz. Mindezzel egyidőben a rendszeren keresztül tudod téríteni a tandíjat. Amennyiben az adott határidőig nem regisztráltad magad a várólistára került jelentkezőknek ajánljuk fel helyedet.

Ha szeretnéd kipróbálni milyen Corvinosnak lenni, mielőtt beiratkozol egy nagyobb képzésre, akkor várunk rajzóráinkon, és rövid kurzusainkon.

NYÍLTNAP:
Várható 2022. augusztus 29.-30.

leginspirálóbb kurzust.