fbpx
Corvin Rajzisklola logoKÉPZÉSEINK

DESIGNER FELNŐTTKÉPZÉS

ANIMÁCIÓ/MOZGÓKÉP

GRAFIKA BRAND DESIGN

GRAFIKA ILLUSZTRÁCIÓ

GRAFIKA WEB DESIGN

TÉR- ÉS FORMATERVEZÉS

TINI RAJZI ELŐKÉSZÍTŐ

RAJZ ÉS FESTÉSZET

RAJZ ÉS FESTÉSZET ŐSZTŐL

NYÁRI RAJZ/FESTÉSZET

OLAJFESTÉSZET

AKVARELL FESTÉSZET

PASZTELLKRÉTA

VEGYES TECHNIKÁK

ÁLLATI GRAFIKÁK

MESEILLUSZTRÁCIÓ

DIGITÁLIS ILLUSZTRÁCIÓ

KÉPREGÉNY

RÖVID KÉPZÉSEK

DIGITÁLIS ILLUSZTRÁCIÓ

MESEILLUSZTRÁCIÓ

DESIGN SKETCHING

KÉPREGÉNY

KÖNYVKÖTÉSZET

SAJÁT LOGÓ KÉSZÍTÉSE

GRAFIKAI TECHNIKÁK

KARAKTERTERVEZÉS

POP-UP KÖNYV

KALLIGRÁFIA

FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐK

TEXTIL / DIVAT

ÉPÍTŐMŰVÉSZ

NYÍLTNAP

KIBESZÉLŐ

RÓLUNK

KAPCSOLAT

SZERZŐDÉSI FELTÉTELEINK

PARTNEREINK

TEXTIL / DIVAT ELŐKÉSZÍTŐ

MŰVÉSZETI EGYETEMRE KÉSZÜLSZ? MINDENED A DIVAT? SZEREZD MEG A FELVÉTELIHEZ SZÜKSÉGES TUDÁST!

A textil/ divat kurzusunk célja az egyetemi felvételi elvárásoknak megfelelő, tervezői gondolkodásmód átadása. Az órákon való aktív műhelymunkának köszönhetően diákjaink megismerkednek a tervezés komplex folyamatával, eljutnak a mintatervezéstől, az egyszerű struktúra- és formatanulmányokon keresztül a naprakész textil- és divattervezésig.

MIT CSINÁLTOK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

A feladatok során megismerkedek különféle anyagokkal, textilekkel, a szükséges eszközhasználattal és a modellezés alapjaival. Először formatani és színtanulmányokat készítetek, amit aztán tudatosan építhettek be terveitekbe.

Hallgatóink megtanulják a vizuális portfólió elkészítését, összeállítását, amely bemutatja a textil tervezési folyamatot az inspirációtól a kész tervekig. A teljes textil előkészítőt elvégző diákjaink birtokába kerülnek annak az elméleti és gyakorlati alaptudásnak, amely lehetővé teszi számukra, hogy a felsőbb szinteken sikeresen tudják folytatni tanulmányaikat.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKET VÁRUNK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA textil szakos felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. A szombati tanóráknak köszönhetően előkészítőnk középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek.

​Hallgatóink minden évben szép eredményekkel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek BA és MA textil szakirányaira, mint a MOME, METU, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs, Bildende-Bécs, Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh vagy a Solent-Southampton.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKET VÁRUNK A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐN?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA textil szakos felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. A szombati tanóráknak köszönhetően előkészítőnk középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek.

​Hallgatóink minden évben szép eredményekkel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek BA és MA textil szakirányaira, mint a MOME, METU, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs, Bildende-Bécs, Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh vagy a Solent-Southampton.

​A TEXTIL ELŐKÉSZÍTŐ FELÉPÍTÉSE

A tananyag a tanév során négy egymásra épülő modul elvégzésével sajátítható el, egy modul 8 alkalom, heti 1X 3 óra. Az év folyamán két alkalommal textil szakirányú és rajzi portfólió építésében külön konzultációval segítjük a felvételizőket.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszitotextil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszitotextil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 27 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

textil elokeszito divat corvin rajziskola elokeszito
textil elokeszito divat corvin rajziskola elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 27 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

OKTATÓ

Berecz Vanda

öltözéktervező

JELENTKEZÉSI INFORMÁCIÓK

Időtartama: 1 év
( 4 modul, modulonként 8 hét, heti 1×3 óra, szombatonként 12:30-15:30-ig) 

Ára: 186 000 ft/ év
A tanfolyam részletben is téríthető, két részletben: 99 000 ft/ 2 modul
modulonként:  56 000 ft/ 1 modul

Jelentkezni tudsz: 2023 augusztus 10- től szeptember 10-ig. A tanfolyamra felvételizni szükséges. A jelentkezési oldalon  töltsd ki a jelentkezési lapot, válassz képzési csoportot, és tölts fel 5 db munkát, 3 db látvány után készült tanulmányrajzot és szakirányú vázlatokat, skicceket, terveket (JPEG vagy PDF formátumban).

A felvételi eredményről értesítést küldünk: szeptember 12-én.

Regisztráció határideje: 2023 szeptember 14.

 Pozitív elbírálás után, add meg a szükséges adataidat, válassz időpontot a személyes beiratkozáshoz. Mindezzel egyidőben a rendszeren keresztül tudod téríteni a tandíjat. Amennyiben az adott határidőig nem regisztráltad magad, a várólistára került jelentkezőknek ajánljuk fel helyedet. 

A tanfolyam indul a szeptember 23-án.

Számlázás:
Online rendszerünk automatikus számlát küld, de az új kormányrendelet értelmében csak kizárólag magánszemélyeknek tudunk számlát kiállítani.

NYÍLT NAP

Legyél te is ősztől Corvinos! Tudj meg mindent képzéseinkről! Kérdezz oktatóinktól!

Mit tudhatsz meg a Nyílt napon? Miért olyan sikeresek a Corvinosok? Hogyan épülnek fel a képzéseink? Mi mindent tanulhatsz a Corvin előkészítőin? Kik fognak tanítani? Hogyan zajlik a Corvinban az oktatás? Hogyan felvételizhetsz hozzánk?


Miért gyere el a Nyílt napokra?

‌Körülnézhetsz a suliban, beleszagolhatsz a Corvin flowba, kérdezhetsz leendő oktatóidtól, találkozhatsz leendő csoporttársaiddal.


Mi várható?

Szakvezetőink prezentálják az éves tematikát, elmondják, hogy milyen legyen a sikeres felvételihez szükséges portfóliód, végül kérdezhetsz és megmutathatod a munkáidat.

A NYÍLT NAP INGYENES, DE REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT.

Textil/ Divat előkészítő nyílt nap: szeptember 6. 17:00

RAJZ & FESTÉSZET ELŐKÉSZÍTŐ

SZERETNÉL MAGABIZTOS RAJZTUDÁSSAL INDULNI AZ EGYETEMI FELVÉTELIKEN?

Művésztanáraink tapasztalatának köszönhetően stabil rajz- és festészet tudásra tehetsz szert a Corvinban.

Amennyiben az előkészítő mind a 4 moduljára megvásárolod a bérleted, rajz képzésünk árából 2000 ft/hó kedvezményben részesülhetsz.

Nyári rajz & festészet óránikra itt jelentkezhetsz:

A CORVIN

A Corvin rajziskola 1994 óta sikeresen
működő, a képzőművészet és a design 
oktatásán alapuló művészeti iskola.
Sokszínű képzéspalettánkon minden
művészet iránt nyitott érdeklődő
megtalálhatja a számára
leginspirálóbb kurzust.