NYÍLT NAP

Pályát módosítanál vagy célod egy művészeti egyetem? Kíváncsi vagy, hogy milyen kihívások várnak a Corvinban?

Hogyan épülnek fel a képzéseink?
 Miért jó Corvinosnak lenni?
Kik fognak tanítani?
Hogyan zajlik nálunk az oktatás?
Milyen végzettséget szerezhetsz?
 Milyen segítséget kaptok a pályakezdésben?
Hogyan felvételizhetsz hozzánk?
Milyen diákhitelt igényelhetsz?
Miért olyan sikeresek a Corvinosok?

A Corvin Nyílt Napja már lezajlott, de ha kíváncsi vagy, hogy miért olyan sikeresek a Corvinosok, itt meg tudod nézni videóinkat. Ne maradj le a felvételiről! Jelentkezz Április 29-ig!

GRAFIKA / BRAND / WEBDESIGN

Szeretnél valami olyasmivel foglalkozni, ami kreatív, változatos, értékteremtő? Ahol szabadon alkothatsz és a magad ura lehetsz? Vagy ügynökségnél csapatban dolgoznál?

Esetleg célod egy design egyetem?

Minden esetben itt a helyed!

A képeken Sőreg Dorottya, Halász Dorottya, Barabás Kata, Tasó Adrienn munkáit láthatjátok.

GRAFIKA / ILLUSZTRÁCIÓ

Jók a manuális skilljeid? Szárnyaló a fantáziád, a kreativitásod? Szeretnél egy kézzelfogható, értékteremtő hivatást? Már a képzés alatt szívesen dolgoznál kiadókkal? Esetleg célod, hogy sikerrel felvételizz egy művészeti egyetemre?

Minden esetben itt a helyed!

A képeken Korcsog Réka és Narai Anna  munkáit láthatjátok.

GRAFIKA / ILLUSZTRÁCIÓ

Minden esetben itt a helyed!

Légyszíves regisztrálj, ha a személyes részvételt választod.

A képeken Korcsog Réka és Narai Anna  munkáit láthatjátok.

MOZGÓKÉP ÉS ANIMÁCIÓ

Érdekel a mozgóképes tartalomfejlesztés, filmes produkciók előkészítési és fejlesztési folyamatai? Szeretnél hivatásos alkotóvá válni az animáció, a game art vagy a concept art területén? Vagy erős alapokat szerezni a művészeti egyetemek felvételijéhez?

Minden esetben Itt a helyed!

A képeken Off Luca, Károlyi Zsófia és Komáromy Bese  munkáit láthatjátok.

akvarell_festészet_szabadiskola_corvin_rajziskola_képzés

Szeretnél stabil szakmai alapokat elsajátítani a formatervezés, belsőépítészet területén? Dolgoznál valós design projekteken? Betekintenél a gyártási folyamatokba is? Szeretnél te is egy plasztikus szakterületen hivatásos alkotóvá válni? Vagy célod egy magyar vagy külföldi design egyetem?

Minden esetben itt a helyed!

A képeken Kocsis Réka, Nagy Sára Fruzsina, Vétek Vilmos munkáit láthatjátok.

Minden esetben itt a helyed!

Légyszíves regisztrálj, ha a személyes részvételt választod.

A képeken Kocsis Réka, Nagy Sára Fruzsina, Vétek Vilmos munkáit láthatjátok.

ONLINE TARTALOMGYÁRTÓ KÉPZÉS

Szeretnél változatos és értékteremtő hivatást? A marketingkommunikáció vizuális oldala foglalkoztat? Megtalálnád magad a social media mindig megújuló, kreatív világában?

Hatásos vizuális tartalmakat gyártanál? A mozgókép, a grafika, és a fotózás ismereteit is elsajátítanád egy képzés keretében?

HOGYAN TUDSZ JELENTKEZNI?

A képzésre felvételizni szükséges.

– látvány után készült rajzot és bármilyen eszközzel készült kreatív munkát várunk

–  jelentkezési lapot is ki kell töltened

– a felvételi eljárás díja: 6350 ft,  melyet a bankkártyáddal tudsz téríteni

Az Online Tartalomgyártó képzésre más felvételi eljárás vonatkozik: szeretnénk megtudni rólad, hogy mivel foglalkozol, mi a hobbid, mi a célod a képzéssel, miért szeretnéd elvégezni. A válaszaid fogalmazd meg 4-5 mondatban – az anyagokat videóüzenetként (0,5-1 perc) várjuk, amint megnyílik a felvételi lehetőség. A videót a megnyílt felvételi felületre fel tudod tölteni. A videó mellett a jelentkezési lapot is ki kell töltened.

A felvételi jelentkezési felülete 2024. februárjában nyílik meg.

ÁPRILIS 29-IG TUDOD BEADNI A JELENTKEZÉSED A KÉPZÉSEKRE!

BIZONYTALAN VAGY A FELVÉTELIBEN?

Jelentkezz a Mappamustrára! Segítünk kiválasztani, hogy munkáid közül melyik lesz a befutó! Regisztrálj a nyílt napra, és eljöhetsz egy ingyenes konzultációra, melynek keretében lehetőséged lesz találkozni iskolánk oktatójával, aki kiválogatja a legjobban sikerült munkáidat, ötleteket ad, hogy hogyan gyakorolhatsz még.

SZERETNÉL FEJLŐDNI?

Ezt is megteheted, hiszen rajz, festészet oktatásunk keretében még módod van remekelni. A folyamatos korrektúrának köszönhetően hallgatóink hatalmas lépésekben fejlődnek, így akár egy hónap alatt is készíthetsz a felvételihez szükséges minőségi rajzokat.

Sokszínű képzési palettánkon minden
leginspirálóbb kurzust.