Motion design képzés

Képzelted már azt, hogy a grafikád életre kel? Fedezd fel a motion design kreatív és dinamikus világát!
Egy izgalmas utazásra invitálunk az animáció és a vizuális tervezés világába.

Mi várható a motion design képzésen?

A kurzus során betekintést nyerhetsz az alapvető animációs technikákba, valamint az Adobe After Effects animációs szoftver adta technikai lehetőségekbe, melyek segítségével a grafikád életre kelhet. Oktatónk irányításával lépésről lépésre elsajátítod a program használatát, és megtanulod, hogyan hozz létre lenyűgöző mozgó grafikákat és animációkat.

corvin rajziskola művészeti webdesigner illusztrátor ui ux webdesign grafikus tipográfus tervezografika képzés szakképzés oktatás műveszetoktatás felnőttképzés tanfolyam előkészítő brand

Mi várható a motion design képzésen?

Kiket várunk a motion design képzésen?

• Olyan grafikusokat, vizuális alkotókat, akik szeretnék a munkáikat a motion design segítségével egy új dimenzióba emelni
  • Lelkes kreatívokat, hobbianimátorkat, akik felfedeznék a motion design izgalmas világát
  • Kihívásra éhes, fejlődni vágyó művészeket, alkotókat
  • Azokat, akik szeretnék megkapni a technikai tudást, hogy lenyűgöző, kreatív mozgó anyagokat készíthessenek

Kiket várunk a motion design képzésen?

• Kihívásra éhes, fejlődni vágyó művészeket, alkotókat

Mire lesz szükséged a motion design órákon?

• A kurzus során szükséged lesz saját laptopra, az Adobe After Effects-re az animáláshoz, Adobe Media Encoder-re az exportáláshoz és  Adobe Illustrator vagy Photoshop szoftverekre, a grafikád szerkesztéséhez.
  • Legyen saját rajzod, grafikád, karaktered, vagy bármi amit meg szeretnél mozgatni!
  • Előny, ha rutinosan használod az Adobe szoftvercsaládot, vagy ha nem riadsz vissza egy komplex szoftver kezelőfelületétől.
  • Ha ez mind adott, akkor már csak a lelkesedésed és a kreativitásod szükséges!

Mire lesz szükséged a motion design órákon?

• Ha ez mind adott, akkor már csak a lelkesedésed és a kreativitásod szükséges!

Hol zajlik az oktatás?
Az oktatás a Corvin Rajziskolában zajlik.
1111 Budapest, Vak Bottyán u. 3. Fsz.

Mikor?
2024. július 15-19. 17:00-20:00

Mennyi idő?
5 x 3 óra, egy teljes héten keresztül

Mennyibe kerül?
49 000 ft/ 5 x 3 óra, maximális csoportlétszám: 13 fő

Milyen kedvezményt kaphatsz?
Ha több nyári képzést választasz, mindegyik árából 5000 ft kedvezményt kaphatsz.

Ha többen jöttök egy képzésre szintén 5000 ft a kedvezményetek fejenként, de együtt kell megvásárolnotok  a bérleteket.

Itt tudsz helyet stoppolni magadnak:

OKTATÓ

corvin rajziskola grafika tervezografika szak kepzes uiux designerkepzes oktatas tanfolyam webdesign brand design

Szőcs Eszter

Tervezőgrafikus, a Corvinban a grafika kezdő évfolyam szakvezetője. Munkája során szinte mindennaposak azok a reklámkampányok és digitális felületek, ahol motion design ismereteit kamatoztathatja. A progresszív, de funkcionális grafikai megoldások híve, de nyitott a képzőművészeti irányultságú, illetve kísérleti grafika felé is.

leginspirálóbb képzést, kurzust.