fbpx

FORMATERVEZÉS, TÁRGYALKOTÁS ELŐKÉSZÍTŐ

DESIGN VAGY MŰVÉSZETI EGYETEMRE KÉSZÜLSZ?
SZEREZD MEG A FELVÉTELIHEZ SZÜKSÉGES TUDÁST!
Képzésünk célja, hogy hallgatóink a formatervezés, belsőépítészet alapvető eszközeitől kiindulva, napjaink változó világával lépést tartva és eligazodva a különböző stílusirányzatok között, az aktuális trendekhez és piaci viszonyokhoz illeszkedő, stabil szakmai alapokat elsajátítsák, miközben kialakítják egyéni formavilágukat.

MI A CÉLUNK?

Egyszerű funkcionális, esztétikai követelményektől,  aktuális problémafelvetéseken keresztül jutnak el komplex tartalmi összefüggésekig. Megtanulnak csapatban dolgozni, terveznek használati tárgyakat, térkiegészítőket, bútort, belső teret, és végül köztéri projektet, vizsgálva annak társadalmi és tartalmi vonatkozásait. Manuális kreativitás fejlesztése érdekében izgalmas anyagokból modelleznek. 

Hallgatóink szinte 100%-ban sikerrel felvételiznek a magyar és külföldi design egyetemek BA, MA formatervezés, tárgykultúra szakirányaira, mint a MOME, METU, AMI, UDK-Berlin, Rietveld-Amszterdam, Angewandten-Bécs,  Central Saint Martins-London, College of Art-Edinburgh, Solent-Southampton és Hochschule-Pforzheim, és egyéb trasportation design szakok.

formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito
formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKNEK SZÓL A FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. Az esti tanóráknak köszönhetően kurzusaink középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek. 

Tanfolyamunkra elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik 3D programismerettel vagy rajzi alapokkal rendelkeznek, de kreatív munkákkal bővítenék portfóliójukat. Amennyiben ezzel a tudással még nem rendelkezel, ajánljuk a komplexebb, éves képzésünket Tér és Formatervező szakirányon.

formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito
formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito

KIKNEK SZÓL A FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ?

Felvételi előkészítőinkre szívesen várjuk a célirányosan magyar és külföldi design egyetemek BA és MA felvételijére készülő pályakezdő fiatalokat. Az esti tanóráknak köszönhetően kurzusaink középiskola, egyetem és munka mellett is végezhetőek. 

Tanfolyamunkra elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik 3D programismerettel vagy rajzi alapokkal rendelkeznek, de kreatív munkákkal bővítenék portfóliójukat. Amennyiben ezzel a tudással még nem rendelkezel, ajánljuk a komplexebb, éves képzésünket Tér és Formatervező szakirányon.

A KURZUSOK FELÉPÍTÉSE

A tananyag a tanév során négy egymásra épülő modul elvégzésével sajátítható el, egy modul 8 alkalom, heti 1X 3 óra.  Az év folyamán két alkalommal szakirányú és rajzi portfólió építésében külön konzultációval segítjük a felvételizőket.

Az előkészítőnkön csak szakirányú portfólió készül. Rajzórákra külön bérletet válthatsz, melyre kedvezménnyel járhatsz, amennyiben az egyéves előkészítőre beiratkoztál.

formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito
formatervezo_targyalkotas_corvin_rajziskola_elokeszito

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 28 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

MIÉRT A CORVINT VÁLASZD?

Képzéseink limitált férőhelyesek, a 12-14 fős csoportjainkban profi designer oktatóinknak köszönhetően nagy hangsúlyt helyezünk az egyéni konzultációkra és a személyes vizuális hangvétel kialakítására.

A Corvin 28 éves tapasztalattal készíti fel hallgatóit művészeti egyetemekre itthon és külföldön. Magas színvonalú rajzoktatásnak köszönhetően év végére sokoldalú, versenyképes portfóliót állít össze minden hallgatónk.

OKTATÓK

Sipos Marica

szobrászművész
formatervező

Árpás Renátó

formatervező

JELENTKEZÉSI INFORMÁCIÓK

Időtartama: 1 év
( 4 modul, modulonként 8 hét, heti 1×3 óra) 

Ára: 160 000 ft/ év
A tanfolyam részletben is téríthető, két részletben: 90 000 ft/ 2 modul
modulonként:  49 000 ft/ 1 modul

Indul: 2022 Szeptember 12.-i héten

 

Jelentkezni tudsz: 2022 szeptember 1.-ig. A tanfolyamra felvételizni szükséges.     Légyíves a jelentkezési oldalon (Foglalj Bármit)  töltsd ki a jelentkezési lapot, válassz képzési csoportot, és tölts fel 5 db munkát, 3 db látvány után készült tanulmányrajzot és szakirányú vázlatokat, skicceket, terveket (JPEG vagy PDF formátumban)

Regisztáció határideje: 2022 szeptember 7. Pozitív elbírálás után, add meg a szükséges  adataidat, válassz időpontot a személyes beiratkozáshoz. Mindezzel egyidőben a rendszeren keresztül tudod téríteni a tandíjat. Amennyiben az adott határidőig nem regisztráltad magad a várólistára került jelentkezőknek ajánljuk fel helyedet. 

 Ha szeretnéd kipróbálni milyen Corvinosnak lenni, mielőtt beiratkozol egy nagyobb képzésre, akkor várunk rajzóráinkon, és rövid kurzusainkon.

NYÍLTNAP:
Várható 2022. augusztus 29.-30.

A CORVIN

A Corvin rajziskola 1994 óta sikeresen
működő, a képzőművészet és a design 
oktatásán alapuló művészeti iskola.
Sokszínű képzéspalettánkon minden
művészet iránt nyitott érdeklődő
megtalálhatja a számára
leginspirálóbb kurzust.