fbpx

FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ
NYÍLT NAP 2022

TUDJ MEG MINDENT KÉPZÉSEINKRŐL!

LEGYÉL TE IS ŐSZTŐL CORVINOS!

TEXTIL / DIVAT ELŐKÉSZÍTŐ

A tanfolyam célja az egyetemi felvételi elvárásoknak megfelelő, design tervezői gondolkodásmód átadása. Az órákon való aktív műhely munkának köszönhetően diákjaink megismerkednek a tervezés komplex folyamatával, eljutnak a minta tervezéstől, az egyszerű struktúra- és forma tanulmányokon keresztül a naprakész textil- és divattervezésig.

textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito
textil_elokeszito_divat_corvin_rajziskola_elokeszito

TEXTIL / DIVAT ELŐKÉSZÍTŐ

A tanfolyam célja az egyetemi felvételi elvárásoknak megfelelő, design tervezői gondolkodásmód átadása. Az órákon való aktív műhely munkának köszönhetően diákjaink megismerkednek a tervezés komplex folyamatával, eljutnak a minta tervezéstől, az egyszerű struktúra- és forma tanulmányokon keresztül a naprakész textil- és divattervezésig.

ÉPÍTŐMŰVÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ

Képzésünk célja, hogy hallgatóink az építészet, belsőépítészet alapvető eszközeitől kiindulva, napjaink változó világával lépést tartva és eligazodva a különböző stílusirányzatok között, az aktuális trendekhez és piaci viszonyokhoz illeszkedő, stabil szakmai alapokat elsajátítsák, miközben kialakítják egyéni formavilágukat.

építészet_építész_előkészítő_képzés__belsőépítészet_corvin_rajziskola
epitomuvesz_belso_epitesz_corvin_rajziskola_elokeszito

REGISZTRÁLJ A NYÍLT NAPRA ÉS AZ ALÁBBI KÉRDÉSEKRE KAPSZ VÁLASZT

Mi kell a sikeres egyetemi felvételihez?
Hogyan épülnek fel a képzéseink?
Mi mindent tanulhatsz a Corvinban?
Kik fognak tanítani?
Hogyan zajlik az oktatás?
Miért olyan sikeresek a Corvinosok?
Hogyan felvételizhetsz hozzánk?

MIÉRT ÉPP A CORVIN?

A Corvin Rajziskola lassan 30 éve készíti fel professzionálisan a
művész illetve design pályára készülőket. Magas színvolnalú
rajzoktatásnak köszönhetően hallgatóink évről évre sikerrel
felvételiznek, sőt már elmondhatjuk, hogy a design és
képzőművész pálya legjobbjai itt kezdték tanulmányaikat.

MI A SZEMÉLYES RÉSZVÉTEL ELŐNYE?

Amennyiben kíváncsi vagy oktatóink véleményére, elhozhatod
munkáidat, és segítünk kiválasztani a legjobbakat.

TEXTIL / DIVAT

2022 Szeptember 7. 18.00

ÉPÍTÉSZ

2022 Szeptember 7. 19.00

Grafika, Illusztráció, Animáció, Tér és Formatervezés:

Amennyiben grafika. Animáció vagy Tér és formatervezés szakra szeretnél felvételizni, digitális ismeretek és tervezési ismeretek tekintetében is magasabb óraszámú képzésre van szükséged. Felnőttképzéseinken nem csak felkészülhetsz az egyetemre, de szakirányú végzettséget is szerezhetsz.

A CORVIN

A Corvin rajziskola 1994 óta sikeresen
működő, a képzőművészet és a design 
oktatásán alapuló művészeti iskola.
Sokszínű képzéspalettánkon minden
művészet iránt nyitott érdeklődő
megtalálhatja a számára
leginspirálóbb kurzust.