fbpx
illusztrátor_illusztráció_képzés_rofusz_kinga_design_corvin_rajziskola_rajz_illusztrálás_báb_könyv_mese_rajzolás_karakter

EGYEDI GRAFIKÁT TERVEZÜNK NEKED!

Szeretnénk felajánlani kezdő kisvállalkozásoknak, kézműveseknek, nonprofit szervezeteknek, hogy szolgáltatásaitokhoz, termékeitekhez egy ingyenes grafikai kisarculatot illetve csomagolást tervezünk. Sőt még választhattok is a jobbnál jobb tervek közül!

Miért ingyen?

A Corvin Rajziskola szakvezetői egyre fontosabbnak tartják azt, hogy grafikus hallgatóink éles projekteken dolgozzanak, megtapasztalják a piaci elvárásokat, kihívásokat. Így fókuszba került, hogy piaci szereplőket vonjunk be az oktatásba. Az elmúlt években több kiadónak, illetve a DORKO-nak és a Dagály Fürdőnek is dolgoztunk.

Örülnénk, ha kezdő kisvállalkozásoknak, nonprofit szervezeteknek tudnánk segíteni naprakész grafikai arculatokkal és termékcsomagolás tervezésével. A hallgatóink egy féléves projekt keretén belül fognak dolgozni az arculatodon decembertől áprilisig.

rofusz4 copy.webpillusztrátor_illusztráció_képzés_rofusz_kinga_design_corvin_rajziskola_rajz_illusztrálás_báb_könyv_mese_rajzolás_művész_művészet

Mit várunk tőled?

Programunkra úgy tudsz jelentkezni, ha összeírod

  • terméked, vállalkozásod fő jellemzőit
  • mi az amiben más, mint az egyéb hasonló már kapható termék
  • ki a célcsoportod
  •  a cégedről egy rövid összefoglalót
  • ha van termékfotód, annak is örülünk

Küldd el kérlek a corvinrajziskola@gmail.com e-mail címre / “GRAFIKA ÉLESBEN” tárgymegjelöléssel.

illusztrátor_illusztráció_képzés_rofusz_kinga_design_corvin_rajziskola_rajz_illusztrálás_báb_könyv_mese_rajzolás3

Határidő: augusztus 24. 

Szakvezetőink szeptemberben kiválasztják azokat a projekteket, melyeket be tudnak integrálni a tananyagba.

Itt tudod megnézni az iskolában készült munkákat:

https://corvinrajziskola.hu/grafika-brand-design/

https://corvinrajziskola.hu/ux-ui/

@corvingrafika insta oldalunkon