RÖVIDKURZUSOK

AKTUÁLIS

DIGITÁLIS ILLUSZTRÁCIÓ

A tanfolyamon elsajátíthatod a digitális illusztráció különböző technikáit, határtalan lehetőségeit, megismerkedhetsz a vektorgrafikus ábrázolás alapjaival és a tervezés folyamatával, továbbá stilizált illusztrációk kivitelezésével. Különböző színek és forma rendszerek megfelelő használatával, saját stílusodban alkothatod meg kedvenc karaktereidet, és tervezhetsz látványt. A tanfolyamon egy komplex projekt feladat megoldására helyezzük a hangsúlyt, így felfedezheted a formák, vonalak dramaturgiai szerepét, a kompozíció megalkotásának alapszabályait, egy kép és egy képsorozat asszociációs lehetőségeit.

KIKET VÁRUNK?

Akik szeretnének strukturált tudást kapni a digitális illusztráció területén

Akik önálló alkotáshoz szeretnének magabiztos alapot,

Lelkes alkotókat, akik szeretnék fejleszteni magukat új módszereket kipróbálva,

Mindazokat, akik inspiráló korrektúrára, iránymutatásra vágynak

MIRE LESZ SZÜKSÉGED?

Sketchbook vagy A4 papír, ceruza.

Laptop (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop), egér, bármilyen digitális rajztábla.

MIRE LESZ SZÜKSÉGED?

Sketchbook vagy A4 papír, ceruza.

OKTATÓ

Szinvai Dani

Aki maga is Corvinos diákunk volt. Progresszív szemlélete és tehetsége már akkor is megmutatkozott, a MOMÉs évei után visszatérve a Corvinba hamar a diákok kedvenc tanárává vált. Idén őt választották az Év pályakezdő illusztrátorának, alkotásaival pedig heti szinten találkozhattok a 168 óra címplapján, illetve hamarosan megjelenő új könyvét is figyelmetekbe ajánljuk.

Időpont: 2022. január 10-február 14. / hétfőnként 17:00-20:00

Tandíj: 39.000 Ft, Corvinosoknak: 37.000 Ft

Helyszín: Corvin Rajziskola, Vak Bottyán u. 3. földszint, 2-es terem

Bérlet vásárlásához kattints a “JELENTKEZÉS” gombra, ami átvisz egy webshop felületre.

Ha személyesen szeretnéd ezt intézni, minden hétköznap megtehet az iskolában 14.00-től 18.00-ig.
Itt ízlésesen csomagolt ajándékutalványt is tudunk neked kiállítani.

A kurzus megtartásának módja esetlegesen változhat, amennyiben a pandémia befolyásolja a jelenléti oktatást. Ebben az esetben a kurzus online, Zoom felületen kerül megtartásra.

leginspirálóbb képzést, kurzust.