Rajz, festészet szobrászat

• A kurzus kizárólag a beiratkozás után látogatható.
  • A rajzbérleteket a hónap első hetében áll módunkban kiállítani.
  • Többhavi bérlet vásárlása esetén, minden hónap első hetében új időpontra tehető át az óra.
  • Rajzi bérleteinkkel egy hónapban egy alkalom pótolható, előre egyeztetett időpontban, az azonos hónapban.
  • Rajzi kurzusainkra az eszközöket a hallgatónak kell biztosítani, kivéve a rajztáblát.
  • Amennyiben a hallgató kárt tesz az iskola eszközeiben, felszerelésében vagy bútoraiban, köteles azt maximum két hét alatt megtéríteni vagy pótolni.

Gyerekprogramok

• A kurzus kizárólag a beiratkozás után látogatható.
  • Rajzi alapozó, rajzos játszóház és gyermektáborainkban minden eszközt biztosítunk a gyerekek számára.
  • A rajzi alapozó kurzus esetében az elmaradt, kihagyott órák, pótolhatóak a párhuzamos csoportban, de következő havi bérlet vásárlásába nem beszámíthatóak.
  • A hiányzott órák nem vihetőek át a következő hónapba, kivéve előre vagy időben jelzett kivételes esetekben (betegség, családi ok).
  • Az év közbeni bérleteket a hónap első hetében áll módunkban kiállítani.
  • A gyerektáborokra való jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé.
  • A tábor lemondása esetén, ha az a tábor kezdete előtti 10. munkanap előtt történik, az előleget visszatérítjük. Amennyiben a tábor lemondása a tábor kezdete előtti 10 munkanapon belül történik, az anyagbeszerzés és az előre befizetett költségek miatt (belépők, ebéd) az előleget nem térítjük vissza.
  • Amennyiben a hallgató kárt tesz az iskola eszközeiben, felszerelésében vagy bútoraiban, a szülő köteles azt maximum két hét alatt megtéríteni vagy pótolni.

Workshopok, Elméleti képzések

• A workshopokra való jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé. A workshop lemondása esetén, ha az a workshop kezdete előtti 10. munkanap előtt történik, az előleget visszatérítjük. Amennyiben a workshop lemondása a workshop kezdete előtti 10 munkanapon belül történik, az anyagbeszerzés  miatt az előleget nem térítük vissza.
Designer képzések

• A Corvin rajziskola vállalja, hogy az oktatók az előre kiadott tantervtől és óraszámtól nem térnek el. A képzés három szemeszterből, szemeszterenként 60 tanórából áll (45 perc), összesen egy év alatt 180 óra.
  • A Corvin rajziskola az órák időpontjainak módosításának jogát fenntartja az oktatók esetleges betegsége, utazása esetén.
  • A Corvin rajziskola vállalja, hogy az oktatáshoz szükséges helyet és megfelelő munkakörülményeket biztosítja.
  • A Corvin rajziskola vállalja, hogy a képzéshez szükséges információkat e-mailben eljuttatja a hallgatókhoz.
  • A kurzus megkezdése után a tandíjat nem térítjük vissza.

A hallgató feladatkörei, vizsgarend:

• A hallgató vállalja, hogy pontosan, a szükséges eszközökkel  megérkezik a tanórákra.
  • A képzéseken minden hallgató a saját számítógépét használja.
  • A hallgató vállalja, hogy minden szemeszter végén vizsgát tesz (legalább 6 db a szakóra anyagához kapcsolódó munkát várunk). Amennyiben a munkák minősége szakmailag nem kielégítő, a hallgatónak felzárkóztató konzultációt biztosítunk önköltséggel (4000 ft/alkalom). Három sikeres vizsga után a hallgató oklevelet kap.
  • A hallgató vállalja, hogy az iskola felszereléseire, bútoraira és eszközeire vigyáz, károkozása esetében két héten belül megtéríti vagy pótolja azt.
  • A hallgató vállalja, hogy a képzést elvégzi és a tanórákra legjobb képességei szerint felkészül.
  • A hallgató vállalja, hogy a képzés keretében készült munkáinak promóciós célú használatát az iskolának engedélyezi.

Befizetési és pótlási feltételek:

• Képzéseinken limitált létszámú csoportok indulnak, terevezés óráinkon max 13, a digitális órákon max 16 fő vehet részt. A képzésre való jelentkezés az előleg ( 40000 ft ) befizetésével válik véglegessé, a teljes összeg kifizetésének határideje OKTÓBER 1.  A hallgató vállalja, hogy amennyiben a részletfizetés opciót választja, a befizetési határidőket betartja, első részlet OKTÓBER 1., második pedig JANUÁR 15. Befizetési késedelem esetében az összeg megtérítéséig a hallgató nem látogathatja tovább az órákat.
  • A megkezdett tanfolyam árának visszafizetésére nincs mód.
  • A képzés visszamondása esetén, amennyiben az a képzés kezdete előtti 10. munkanappal történik, a befizetett előleget visszatérítjük. Amennyiben a képzés visszamondása a képzés kezdete előtti 10 munkanapon belül történik, a befizetett előleget nem térítjük vissza.
  • Váratlan hosszan tartó, egy hónapon túl gyógyuló betegség esetén, orvosi igazolás ellenében a hallgatónak lehetősége van a betegség kezdetének időpontjától a következő tanévben a tanrend azonos időpontjától folytatni az oktatáson való részvételt.
  • A szakmai tanórák pótlására nincs lehetőség, a hiányzott órák óravázlatát lehetőség van elkérni az oktatóktól, illetve felzárkóztató konzultációt kérhető, melynek díja: 4000 ft/ alkalom.
Szakmai kurzusok

• A kurzus kizárólag a beiratkozás után látogatható.
  • A szakmai kurzusokra való jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé. A szakmai kurzus lemondása esetén, ha az a szakmai kurzus kezdete előtti 10. munkanap előtt történik, az előleget visszatérítjük. Amennyiben a szakmai kurzus lemondása a szakmai kurzus kezdete előtti 10 munkanapon belül történik, az anyagbeszerzés  miatt az előleget nem térítük vissza.

Szabadiskola

• A szabadiskola kurzusra való jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé. A  kurzus lemondása esetén, ha az a  kurzus kezdete előtti 10. munkanap előtt történik, az előleget visszatérítjük. Amennyiben a  kurzus lemondása a  kurzus kezdete előtti 10 munkanapon belül történik, az anyagbeszerzés miatt az előleget nem térítük vissza.