Kiket várunk?

A Corvin rajziskola 1994 óta működő rajz- festészet, szobrászat tanításán alapuló művészeti iskola. Pályakezdő fiataloknak segítünk olyan tudás, tájékozottság, hozzáértés megszerzésében, mely használható világképpé rendeződik, és szilárd alapokat képez művészeti egyetemekre történő felvételihez. Kurzusainkon várjuk azon művészetkedvelő, alkotni vágyó felnőtteket, akik komplexebb, komolyabb képzésre, folyamatos korrektúrára vágynak.

Miért a Corvin?

Tanáraink felkészült művészpedagógusok, saját szakterületükön kiemelkedő, aktív alkotók, egyetemi tanárok. A rajz, festészet, szobrászat kurzusok 12-18 fős, a szakirányú és a gyermek programok 6-12 fős csoportokban működnek, így személyre szabott feladatok megoldására van mód. Akik komoly szakmai tudásra szeretnének szert tenni, választhatják egy éves designer képzéseinket animáció, tervezőgrafika, fotó, termékdesign vagy építész szakirányokban. Azoknak pedig, akik csak belekóstolnának a kreatív műhelymunkába, design workshopjainkon erre is lehetőségük nyílik. Órarendjét mindenki szabadon állíthatja össze, így különböző intenzitású programokon lehet részt venni. Képzéseink színvonalát bizonyítja a sikeresen felvételiző diákjaink kiemelkedően magas aránya (már külföldön is). Ajánlott művészeti egyetemek: MOME, MKE, BKF, NYME Sopron, BME Építész kar, külföldön: UDK– Berlin, Rietveld– Amszterdam, Angewandten– Bécs, Bildende – Bécs, Central Saint Martins – London, College of Art – Edinburgh, Solent – Southampton, Hochschule – Pforzheim.