corvin_rajziskola_designerképzés_formatervezés_animáció_grafika4
Kipróbálnád milyen Corvinosnak lenni?
Gyere és tudj meg mindent szakirányainkról!

Designerképzések

Designerképzéseink komplex egy vagy két éves felnőttképzések Animáció, Grafika és Formatervezés és/Térdesign szakirányokon. Látogass el nyílt napi előadásainkra Szeptember 9. szombaton, informálódj a szakmáról, tudj meg mindent képzéseinkről és kérdezz oktatóinktól!

Felvételi előkészítők

Felvételi előkészítő kurzusain hallgatói minden évben szép eredménnyel nyernek felvételt hazai és nemzetközi művészeti egyetemek(MOME, MKE, MET) animáció, grafika, formatervezés, építészet, textil és festészet szakjaira. Ha szeretnél informálódni a szakokról, látogass el nyílt napi előadásainkra Szeptember 8-9-én, tudj meg mindent képzéseinkről és kérdezz oktatóinktól!

Rajz, festészet, szobrászat

Rajz, festészet, szobrászat óráinkat nyílt hetünkön 1000 Ft-os kedvezményes áron látogathatod! Az órákon való részvételhez e-mailben regisztrálni szükséges, a kedvezményes ár egyszeri alkalommal vehető igénybe.

Ingyenes pályaválasztási tanácsadás

Nem tudod, melyik szakirányt válaszd? Nyílt hetünkön pályaválasztási tanácsadásra is van lehetőség! Szeptember 8. péntek délután iskolánk oktatói megnézik a portfóliódat és segítenek megtalálni a neked való szakirányt! Regisztrálj e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címen és kiküldjük a szabad időpontokat!

Bemutató órák időpontjai:

Szeptember 8. Péntek:
17.30-18.30 Építészet

Szeptember 9. Szombat:
10.00-11.00 Textil
11.15-12.15 Animáció
12.30-13.30 Animáció
13.45-14.45 Formatervezés és Térdesign
15.00-16.00 Grafika
16.15-17.15 Grafika
17.30-18.30 Festészet képzés

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Jelentkezz a corvinrajziskola@gmail.com címen!