Nyári rajzos gyerektáborok
25.900.-Öt nap
  • Állati karakterek – Alkotótábor: 2017. Június 19-23. (7+)

Dobd fel a pólódat! – Divattábor: 2017. Június 26-30. (9+)

Szárnyalj! – Rajzos kalandtábor: 2017. Július 3-7. (7+)

Életre kelt képregények – Rajzos mesetábor: 2017. Július 10-14. (9+)

• Jelentkezni e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címen lehet kitöltött jelentkezési lappal.
    Az egy hetes napközis táborok ára 25.900.-, mely tartalmazza a napi két étkezést (tízórai és 3 fogásos ebéd), bőséges innivalót, belépőket, anyagköltségeket.
  • A limitált férőhelyeink miatt, a jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé, melynek összege 10.000 Ft. Az előleget személyesen az iskolában (Bartók Béla út 53.) vagy utalással lehet rendezni.
    A fennmaradó összeg rendezésének határideje a tábor első napja.
  • Kedvezmények:
    Tesókedvezmény: 1000.-/fő minden táborra!
    Uncsitesó kedvezmény: 700.-/fő ha együtt jöttök egy táborba!
    Jóbarát kedvezmény: 500/fő ha együtt jöttök egy táborba!
    Több tábor befizetése esetén, táboronként 1000.- kedvezményt kaphatsz minden tábor árából!
Jelentkezz!

A jelentkezés módja:

A táborainkba való jelentkezéshez kérjük kitöltve e-mailben juttassák el nekünk a corvinrajziskola@gmail.com címre az alábbi linken letölthető jelentkezési lapot. A jelentkezés az előleg befizetésével (10.000.-) válik véglegessé, melyet személyesen az iskolában vagy utalással (a mailben szükséges jelezni) Június 1-ig van lehetőség.

corvin_rajziskola_nyári_gyerek_tábor_képregény_képregénytábor_rajztábor (33)
A táborok nyitva tartása:

Érkezés: 8.00 – 8.30 a rajziskolában
Távozás: 15.45-16.00 a rajziskolában

Szeretné, ha gyermeke picivel tovább maradna?
Közkívánatra lehetőség van bármelyik táborban plusz 1 órát maradni, előzetes egyeztetés esetén!
+1000.-/fél óra díjazás ellenében vállaljuk a felügyeletet!

Mit hozz a táborba:

A táborok részletes információiról a tábor előtt egy héttel e-mailben értesítünk.
A táborokba a délelőtti kirándulásokhoz fél literes palackot, sapkát, naptejet és bkv bérletet vagy jegyet szükséges hozni.
Kérjük táborozóink kényelmes, laza játszós ruhában érkezzenek, hogy nyugodtan élvezhessék a játékot és a szabad alkotást.
A táborok első étkezése a tízórai, ezért kérjük a gyerekek ne korgó pocakkal érkezzenek a foglalkozásra.