Nyári rajzos gyerektábor

Kreatív gyerektáboraink 2021 nyarán:

3 nap – 3 kaland – 3 napos rajzos kalandozás: 2021. június 16-18. (8+)

Életre kelt képregények – Rajzos mesetábor: 2021. június 21-25. (9+)

Szárnyalj! – Kreatív felfedezőtábor: 2021. június 28- július 2. (8+)

Állati kalandok – Rajzos felfedezőtábor: 2021. július 5-9. (8+)

Dobd fel a pólódat! – Divattábor: 2021. július 12-16. (9+)

Amennyiben a koronavírus által okozott körülmények nem teszik lehetővé a tábor megtartását, az befizetett előleget maradéktalanul visszautaljuk. Az iskola csak biztonságos egészségügyi környezetben tartja meg táborait.

Ára: 34.900 Ft (öt nap)

Jelentkezni e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címen lehet kitöltött jelentkezési lappal.
Az egy hetes napközis táborok ára 34.900 Ft, mely tartalmazza a napi két étkezést (tízórai és 3 fogásos ebéd), bőséges innivalót, belépőket, anyagköltségeket. Táboraink limitált férőhellyel működnek.

A limitált férőhelyeink miatt, a jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé, melynek összege 15.000 Ft.
 Kérjük, olvasd el figyelmesen szerződési feltételeinket!

Mit hozz a táborba:

A táborok részletes információiról a tábor előtt egy héttel e-mailben értesítünk.
A táborokba a délelőtti kirándulásokhoz fél literes palackot, sapkát, naptejet és bkv bérletet vagy jegyet szükséges hozni.
Kérjük táborozóink kényelmes, laza játszós ruhában érkezzenek, hogy nyugodtan élvezhessék a játékot és a szabad alkotást.
A táborok első étkezése a tízórai, ezért kérjük a gyerekek ne korgó pocakkal érkezzenek a foglalkozásra.

A jelentkezés módja:

A táborainkba való jelentkezéshez kérjük kitöltve e-mailben doc formátumban juttassák el nekünk a corvinrajziskola@gmail.com címre az alábbi linken letölthető jelentkezési lapot. Táboraink limitált férőhelyesek, melyeket a befizetés sorrendjében töltünk fel.

corvin_rajziskola_nyári_gyerek_tábor_képregény_képregénytábor_rajztábor (33)
A táborok nyitva tartása:

Érkezés: 8.00 – 8.30 a rajziskolában
Távozás: 15.45-16.00 a rajziskolában

Szeretné, ha gyermeke picivel tovább maradna?
Közkívánatra lehetőség van bármelyik táborban plusz fél órát maradni 1500.-ellenében, kizárólag előzetes egyeztetés esetén, kivéve a pénteki napot! Táborainkba 8:00-nál korábban érkezni nincs lehetőség.

Szeretnél év közben is corvinos lenni?