Nyári rajzos gyerektábor

Állati kalandok – Alkotótábor: 2019. június 17-21. (7+)

Vízi világ– Rajzos vízitábor: 2019. június 24-28. (7+)

Életre kelt képregények – Rajzos mesetábor: 2019. július 1-5. (9+)

Szárnyalj! – Rajzos kalandtábor: 2019. július 8-12. (7+)

Dobd fel a pólódat! – Divattábor: 2019. július 15-19. (9+)

Ára: 29.500 Ft (öt nap)

Jelentkezni e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címen lehet kitöltött jelentkezési lappal.
Az egy hetes napközis táborok ára 29.500 Ft, mely tartalmazza a napi két étkezést (tízórai és 3 fogásos ebéd), bőséges innivalót, belépőket, anyagköltségeket. Táboraink limitált férőhellyel működnek, 20 főnek tudunk helyet biztosítani.

A limitált férőhelyeink miatt, a jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé, melynek összege 15.000 Ft. Az előleget személyesen az iskolában (Bartók Béla út 53.) vagy utalással lehet rendezni. A fennmaradó összeg rendezésének határideje a tábor első napja. Kérjük, olvasd el figyelmesen szerződési feltételeinket!

Kedvezmények:
Tesókedvezmény: 1000.-/fő minden táborra!
Uncsitesó kedvezmény: 700.-/fő ha együtt jöttök egy táborba!
Jóbarát kedvezmény: 500/fő ha együtt jöttök egy táborba!
Több tábor befizetése esetén, táboronként 1000.- kedvezményt kaphatsz minden tábor árából!

Mit hozz a táborba:

A táborok részletes információiról a tábor előtt egy héttel e-mailben értesítünk.
A táborokba a délelőtti kirándulásokhoz fél literes palackot, sapkát, naptejet és bkv bérletet vagy jegyet szükséges hozni.
Kérjük táborozóink kényelmes, laza játszós ruhában érkezzenek, hogy nyugodtan élvezhessék a játékot és a szabad alkotást.
A táborok első étkezése a tízórai, ezért kérjük a gyerekek ne korgó pocakkal érkezzenek a foglalkozásra.

A jelentkezés módja:

A táborainkba való jelentkezéshez kérjük kitöltve e-mailben juttassák el nekünk a corvinrajziskola@gmail.com címre az alábbi linken letölthető jelentkezési lapot. A jelentkezés az előleg befizetésével (15 000.-Ft) válik véglegessé, melyre személyesen az iskolában vagy utalással (e-mailben szükséges jelezni) Június 1-ig van lehetőség.  Táboraink limitált férőhelyesek, melyeket a befizetés sorrendjében töltünk fel.

corvin_rajziskola_nyári_gyerek_tábor_képregény_képregénytábor_rajztábor (33)
A táborok nyitva tartása:

Érkezés: 8.00 – 8.30 a rajziskolában
Távozás: 15.45-16.00 a rajziskolában

Szeretné, ha gyermeke picivel tovább maradna?
Közkívánatra lehetőség van bármelyik táborban plusz 1 órát maradni, előzetes egyeztetés esetén!
+1000.-/fél óra díjazás ellenében vállaljuk a felügyeletet!

Szeretnél év közben is corvinos lenni?