Régóta szemezel a vásznakkal a művészellátóban?

A Corvin rajziskolában a hagyományos festészeti ismeretektől a progresszív egyéni festészeti stílus kialakításáig kísérjük hallgatóinkat! Festészet kurzusunkon az egyik legelismertebb kortárs művésztől, Kis Róka Csabától tanulhatod meg a tempera és akril festés technikáját a monokróm csendéletfestéstől a színes portré és akt festészetig, élő modell után. A festészet tanfolyam célja, hogy a rajzi alapokban jártas hallgatóink megismerkedjenek a különböző alapozásokkal, ecsetkezelési és festészeti technikákkal és a színtani ismeretekkel. Az egyéni korrektúrának köszönhetően nagy hangsúlyt fektetünk a hallgatók egyéni kifejezésmódjának fejlesztésére, a technikai és konceptuális kísérletezésre. Hallgatóink szép számban nyernek felvételt nemzetközi vagy hazai egyetemekre, kiemelkedően a Képzőművészeti Egyetem festő szakára, ám a festészeti ismeretek fontosak látványtervező, textiltervező, építőművész, tájépítész vagy grafika szakterületeken is.