Corvin rajziskola designerképzések
Évzáró kiállítás és oklevélosztó 2017
Június 15. 18:00
Tranzit ArtCafe a Kosztolányin

Látogass el a Corvin rajziskola éves designerképzéseinek évzáró kiállítására!

Diákjaink ebben a tanévben is kitettek magukért, számos csodás alkotás született animáció, tervezőgrafika, fotó, építészet és formatervezés képzéseinken. Ezeket szeretnénk most megosztani Veletek kéthetes tárlatunkon, amely a Tranzit ArtCaféban nyílik június 15-én!

Ha idén jártál a Corvinba, vagy valaha koptattad a Bartók Béla úti műtermünk rajzbakjait, szeretnéd látni csoporttársaidat és tanáraidat az iskolán kívül is, esetleg szívesen informálódnál designról, művészetről és képzéseinkről, akkor ott a helyed! Az designerképzésben résztvevő hallgatóink egész éves fáradhatatlan munkáját iskolánk oklevéllel honorálja, amelyet oktatóinktól vehetnek át oklevélosztónkon. Az ünnepélyes pillanatokat kötetlen mulatozás követi, ahova mindenkit buzgó szeretettel várunk!

Program:

18:00 Köszöntés
18:15 Oklevélosztó
19:15 Koccintás
19:30-22:00 Évzáró mulatozás

A kiállítás tárlata június 15 és 29 között tekinthető meg a Tranzit ArtCafe-ban!