corvin_rajziskola_designerképzés_formatervezés_animáció_grafika4
Designerképzés tandíja:

289.000.-Ft/év, Corvinos hallgatóknak 269.000.-Ft/év

20.000.-Ft kedvezményben részesülnek azok, akik már legalább 3 hónapig a rajziskola előkészítő tanfolyamán részt vett vagy a Designer Képzés első évét elvégezte.

A tandíj befizetésének ütemezése:

Pozitív elbírálás esetén első részlet 59.000 ft (Corvinos hallgatóknak: 39.000 ft) június 30.-ig.

Az előleget az iskola titkárságán kell befizetni ( hétköznap 15.00- 18.00-ig, júliusban/ augusztusban: hétfőtől csütörtökig 17.00- 19.00-ig), mellyel egyidőben megkapjátok a hallgatói szerződést és az indexet. Az összeg levonásra kerül a képzés díjából.

A képzési díj fennmaradó részét 2018. szeptember 18.-ig van mód befizetni az iskola titkárságán egy összegben: 230 000 ft, vagy két részletben 130.000 +120.000 ft. Amennyiben a részletfizetést választod, a második részletet befizetésének határideje 2019 január 15.

Megszerezhető képzettség minősítése:

Magániskolai alap és közép szintű Designer szakirányú tanúsítvány

Designerképzés időtartama:

3-4 tanóra/alkalom / 2-3 alkalom/hét / 4 tanítási modul / 256 tanóra/év

Képzés felépítése:

A designerképzés két éves tanmenetre épül, mely kezdő és haladó évfolyamokra oszlik, melyek külön is elvégezhetőek. A képzés 4 oktatási modulból épül fel, mely heti 2-3 alkalom elfoglaltságot jelent. Az esti és szombati tanóráknak köszönhetően designerképzésünk munka és egyetem mellett is végezhető.

I. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom, Rajz óra/4 alkalom
II. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom, Rajz óra/4 alkalom
III. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom, Rajz óra/4 alkalom
IV. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Rajz óra/4 alkalom, Szakirányú workshop/6 alkalom

Nyílt nap:

Animáció: május 30. Szerda 16.30
Fromatervezés/Térdesign: május 30. Szerda 18.00
Tervezőgrafika: május 31. Csütörtök 16.30
Illusztráció: május 31. Csütörtök 18.00

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Jelentkezz a corvinrajziskola@gmail.com címen!

Jelentkezési lapok és portfólió leadása: június 10.
Beiratkozás: június 30. (előleg befizetésével + hallgatói szerződéssel)
Első tanítási hét: 2018. Szeptember 24-29.

Vizsgarendünk:

A képzés alatt vizsgázni szükséges 2. és 4. modult követően.
A vizsgaidőpontok teljesítése esetében nincs vizsgadíj.

Jelentkezési információk:

A designerképzésre felvételizni szükséges. Felvételi jelentkezésed e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címre küldd el, tartalmazza a kitöltött jelentkezési lapot (doc formátumban) és képanyagodat (jpg vagy pdf kormátumban). Felvételi jelentkezési lapunkat az alábbi linkről töltheted le.

Felvételi követelmények:

Kezdő csoportok:
Formatervezés: kötelező: 3db – kockológia, csendélet rajzok, választható: tervezési munkák, vázlatok, makettfotók, stb.
Animáció: kötelező: 3db – kockológia, csendélet rajzok, festmények, választható: sketchbook oldalak, videós munkák, fotók, karaktertervek, stb.
Tervezőgrafika:  kötelező: 3db – kockológia, csendélet rajzok, festmények, választható: számítógépes munkák, grafikai tervek, vázlatok, fotók,  stb.
Illusztráció: kötelező: 3db – kockológia, csendélet rajzok, festmények, választható:  grafikai tervek, vázlatok, stb.

Haladó csoportok:
Tervezőgrafika, Animáció, Térdesign

Kitöltött jelentkezési lap + rajzok, festmények + szakirányú portfólió (pdf), digitális alapismeretek szükségesek

Amennyiben még soha nem vettél részt rajzképzésen és szeretnél eleget tenni a felvételi követelményeknek egy 8-12 alkalmas rajzkurzust tudunk ajánlani a sikeres felvételi érdekében.
Amennyiben legalább három hónap intenzív képzésen veszel részt a Corvin Rajziskolában, a designer képzéseink árából 20.000.-Ft kedvezményt kapsz.

A designerképzések munka mellett is végezhető felnőttképzések. Kora- és késődélutáni, illetve szombati időpontok közül lehet választani. A tanfolyamok pontos órarendjét május 15-ig töltjük fel a honlapra.