corvin_rajziskola_designerképzés_formatervezés_animáció_grafika4
Designerképzés tandíja:

289.000.-Ft/év (256 tanóra), Corvinos hallgatóknak 269.000.-Ft/év (256 tanóra)
Rajzi képzés nélkül: 249.000.-Ft/év (192 tanóra), Corvinos hallgatóknak 229.000.-Ft/év (192 tanóra)

20.000.-Ft kedvezményben részesülnek azok, akik már legalább 3 hónapig a rajziskola előkészítő tanfolyamán részt vett vagy a Designer Képzés első évét elvégezte.

Jelentkezési határidő:

2018. június 10. (kitöltött jelentkezési lappal + munkákkal)

A tandíj befizetésének ütemezése:

Pozitív elbírálás esetén első részlet 59.000 ft (Corvinos hallgatóknak: 39.000 ft) június 30.-ig.

Az előleget az iskola titkárságán van módod befizetni június 30-ig ( hétköznap 15.00- 18.00-ig ), mellyel egyidőben megkapjátok a hallgatói szerződést és az indexet. Az összeg levonásra kerül a képzés díjából.

A képzési díj fennmaradó részét 2018. szeptember 18.-ig van mód befizetni az iskola titkárságán egy összegben: 230 000 ft, rajzi modulok nélkül: 190.000 ft. Két részletben 130.000 +120.000 ft vagy rajzi modulok nélkül: 130.000 + 80.000 ft. Amennyiben a részletfizetést választod, a második részletet befizetésének határideje 2019 január 15.

Megszerezhető képzettség minősítése:

Magániskolai alap és közép szintű Designer szakirányú tanúsítvány

Designerképzés időtartama:

Egy év 4×8 alkalmas modult tartalmaz, összesen 192 tanórát. Hetente 2 alkalommal tartunk órákat: 1 tervezési + 1 digitális gyakorlatot (1 alkalom 3 tanóra).
Ezenfelül 4 rajzi modullal egészítheted ki tanulmányaidat, ez plusz 64 tanóra/év, melynek időpontját szabadon választhatod (összesen 256 tanóra/év).

Képzés felépítése:

A designerképzés egy vagy két éves tanmenetre épül, kezdő és haladó évfolyamokra oszlik, melyek külön is elvégezhetőek. Egy év 4 oktatási modulból épül fel, mely heti 2-3 alkalom elfoglaltságot jelent. Az esti és szombati tanóráknak köszönhetően designerképzésünk munka és egyetem mellett is végezhető.

I. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom
II. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom
III. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Digitális óra/8 alakalom
IV. modul: Tervezés óra/8 alkalom, Szakirányú workshop/8 alkalom

A rajzi modulokat szabadon választható időpontokban járhatjátok le.

Nyílt nap:

Animáció: május 30. Szerda 16.30
Fromatervezés/Térdesign: május 30. Szerda 18.00
Tervezőgrafika: május 31. Csütörtök 16.30
Illusztráció: május 31. Csütörtök 18.00

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Jelentkezz a corvinrajziskola@gmail.com címen!

Jelentkezési lapok és portfólió leadása: június 10.
Beiratkozás: június 30. (előleg befizetésével + hallgatói szerződéssel)
Első tanítási hét: 2018. Szeptember 24-29.

Vizsgarendünk:

A képzés alatt vizsgázni szükséges 2. és 4. modult követően.
A vizsgaidőpontok teljesítése esetében nincs vizsgadíj.

Jelentkezési információk:

A designerképzésre felvételizni szükséges. Felvételi jelentkezésed e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címre küldd el, tartalmazza a kitöltött jelentkezési lapot (doc formátumban) és képanyagodat (jpg vagy pdf kormátumban). Felvételi jelentkezési lapunkat az alábbi linkről töltheted le.

Felvételi követelmények:

Kezdő csoportok:
Formatervezés: Kötelező: 3db – rajzok, vázlatok. Választható: tervek, makettfotók, stb.
Animáció: Kötelező: 3db – rajzok, festmények, vázlatok. Választható: sketchbook oldalak, videós munkák, fotók, karaktertervek, stb.
Tervezőgrafika:  Kötelező: 3db –  rajzok, festmények, vázlatok. Választható: számítógépes munkák, grafikai tervek, vázlatok, fotók,  stb.
Illusztráció: Kötelező: 3db – rajzok, festmények, vázlatok. Választható:  grafikai tervek, vázlatok, stb.

Haladó csoportok:
Tervezőgrafika, Animáció

Kitöltött jelentkezési lap + rajzok, festmények, vázlatok + szakirányú portfólió (pdf), digitális alapismeretek szükségesek

Amennyiben még soha nem vettél részt rajzképzésen és szeretnél eleget tenni a felvételi követelményeknek egy 8-12 alkalmas rajzkurzust tudunk ajánlani a sikeres felvételi érdekében.
Amennyiben legalább három hónap intenzív képzésen veszel részt a Corvin Rajziskolában, a designer képzéseink árából 20.000.-Ft kedvezményt kapsz.

A designerképzések munka mellett is végezhető felnőttképzések. Kora- és késődélutáni, illetve szombati időpontok közül lehet választani. A tanfolyamok pontos órarendjét május 15-ig töltjük fel a honlapra.