corvin_rajziskola_designerképzés_formatervezés_animáció_grafika_illusztracio_kurus_művészeti_oktatás_artschool

Designerképzés tandíja:

299 000 Ft/év (256 tanóra)
259 000 Ft/év (192 tanóra) rajzi képzés nélkül.

Early Bird kedvezmény 15 000 Ft, melyet a felvételt nyert hallgatók kaphatnak abban az esetben, ha május 31-ig a képzés teljes összegét megtérítik.
10 000 Ft kedvezményben részesülnek azok, akik már legalább 3 hónapig a rajziskola előkészítő tanfolyamán részt vett vagy a Designer Képzés első évét elvégezte.

Jelentkezési határidő: 2019. május 20. (kitöltött jelenzkezési lappal + munkákkal)
Munkák elbírálása, kiértesítés: 2019. május 24.
Előleg befizetésének határideje: 2019. június 7.
Első tanítási hét: 2019. szeptember 23-tól.

Jelentkezési információk:

A designerképzésre felvételizni szükséges. Felvételi jelentkezésed e-mailben a corvinrajziskola@gmail.com címre küldd el, tartalmazza a kitöltött jelentkezési lapot (doc formátumban) és képanyagodat (jpg vagy pdf kormátumban). Felvételi jelentkezési lapunkat az alábbi linkről töltheted le.

A tandíj befizetésének ütemezése:

Pozitív elbírálás esetén az előleg 69 000 Ft (Corvinos diákoknak 55 000 Ft), melyet személyesen fizethetsz be az iskola titkárságán június 7-ig hétköznap 15.00-18.00-ig. Ezzel egyidőben átveheted a hallgatói szerződést és az indexet. Az előleg összege levonásra kerül a képzés díjából.

A képzési díj fennmaradó részét szeptember 20-ig van mód befizetni az iskola titkárságán.
Egy összegben: 230 000 Ft, rajzi modulok nélkül: 190 000 Ft.
Két részletben: 130 000 + 120 000 Ft vagy rajzi modulok nélkül: 130 000 + 80 000 Ft. Amennyiben a részletfizetést választod, a második részletet befizetésének határideje 2020. január 10.

Megszerezhető képzettség minősítése:

Magániskolai alap és közép szintű Designer szakirányú tanúsítvány

Designerképzés időtartama:

Egy év 4×8 alkalmas modult tartalmaz, összesen 192 tanórát. Hetente 2 alkalommal tartunk órákat: 1 tervezési + 1 digitális gyakorlatot (1 alkalom 3 tanóra).
Ezenfelül 4 rajzi modullal egészítheted ki tanulmányaidat, ez plusz 64 tanóra/év, melynek időpontját szabadon választhatod (összesen 256 tanóra/év).

Képzés felépítése:

A Designerképzés egy vagy két éves tanmenetre épül, kezdő és haladó évfolyamokra oszlik, melyek külön is elvégezhetőek. Egy év 4 oktatási modulból épül fel, mely heti 2-3 alkalom elfoglaltságot jelent. Az esti és szombati tanóráknak köszönhetően képzésünk munka és egyetem mellett is végezhető.

III. modul: Tervezés (8 alk.) + Digitális óra / Szakirányú Workshop (8 alk.) + Rajz (4 alk.)
IV. modul: Tervezés (8 alk.) + Digitális óra / Szakirányú Workshop (8 alk.) + Rajz (4 alk.)

Designerképzések időpontjai:

A tanfolyamok pontos időpontját március 30-ig töltjük fel a honlapra.
A designerképzések munka mellett is végezhető felnőttképzések. Kora- és késődélutáni, illetve szombati időpontok közül lehet választani.

Vizsgarendünk:

A képzés alatt vizsgázni szükséges 2. és 4. modult követően.
A vizsgaidőpontok teljesítése esetében nincs vizsgadíj.

Felvételi követelmények:

Kezdő csoportok:
Formatervezés: Kötelező: 3db – rajzok, vázlatok. Választható: tervek, makettfotók, stb.
Animáció: Kötelező: 3db – rajzok, festmények, vázlatok. Választható: sketchbook oldalak, videós munkák, fotók, karaktertervek, stb.
Tervezőgrafika:  Kötelező: 3db –  rajzok, festmények, schetchbook, vázlatok. Választható: számítógépes munkák, grafikai tervek, vázlatok, fotók,  stb.
Illusztráció: Kötelező: 3db – rajzok, festmények, vázlatok. Választható:  grafikai tervek, vázlatok, stb.

Haladó csoportok:
Tervezőgrafika, Animáció

Kitöltött jelentkezési lap + rajzok, festmények, vázlatok + szakirányú portfólió (pdf), digitális alapismeretek szükségesek

Amennyiben még soha nem vettél részt rajzképzésen és szeretnél eleget tenni a felvételi követelményeknek egy 8-12 alkalmas rajzkurzust tudunk ajánlani a sikeres felvételi érdekében. Amennyiben legalább három hónap intenzív képzésen veszel részt a Corvin Rajziskolában, a Designerképzéseink árából 10.000.-Ft kedvezményt kapsz.