ÁLLATI GRAFIKÁK

ENGEDD SZABADON A FANTÁZIÁD! TERVEZD MEG KEDVENC KARAKTERED ÁLLATBŐRBE BÚJTATVA!

A képzőművészet egyik legrégebb óta feszegetett kérdése az, hogy mitől emberi az állat, és mitől állati az ember. Sok műalkotás és történet foglalkozik ezzel a kérdéssel, de egyértelmű válasz nem létezik, ebben minden alkotó egyetért. Illusztrációs szabadiskolánkon alaposan körbejárjuk ezt a témát, méghozzá úgy, hogy mindenki megtervezheti az eddig csak fantáziájában létező karaktereket.

MI VÁRHATÓ?

A kurzus során több grafikai technikával ismerkedünk meg, kipróbáljuk, hogy az általad választott élőlényeket hogyan lehet különféle stílusban megragadni, hogyan lehet egy állatot emberi karakterrel felruházni, és történetbe illeszteni.

Feke-fehérben, változatos eszközökkel alkotunk, ceruzával, tollal vonalakkal, tussal foltokkal, valamint kipróbálhatod a monotípiát, papírmetszetet is.

állati_grafikák_grafikai_technikák_szabadiskola_corvin_rajziskola_rövidkurzus_kurzus

KIKET VÁRUNK?

Mindazokat, akik szeretnének strukturált tudást elsajátítani, a karaktertervezés területén

lelkes alkotókat, akik szeretnék fejleszteni magukat új alkotási módszereket kipróbálva.

Előny, ha rendelkezel alapszintű rajztudással.

KIKET VÁRUNK?

Előny, ha rendelkezel alapszintű rajztudással.

MIRE LESZ SZÜKSÉGED?

dipa papír A4, akvarell papír, ecsetek, grafitceruza (B, 3B), fekete tus, fekete tűfilc, fekete golyóstoll, vázlatfüzet,  rongy

vizes edényt, rajztáblát nem kell hoznod

OKTATÓ

Máray Mariann

Időpont: 2024. június 24 – 28 / 10:00-13:00

Helyszín: Corvin Rajziskola, Vak Bottyán u. 3. földszint

Mennyi idő?
5 x 3 óra, egy teljes héten keresztül

Mennyibe kerül?
49 000 ft / 5 x 3 óra, maximális csoportlétszám: 13 fő

Milyen kedvezményt kaphatsz?
Ha több nyári képzést választasz, mindegyik árából 5000 ft kedvezményt kaphatsz.

Ha többen jöttök egy képzésre szintén 5000 ft a kedvezményetek fejenként, de együtt kell megvásárolnotok  a bérleteket.

Itt tudsz helyet stoppolni magadnak: