Adatkezelés:

Beiratkozás esetén az iskola adatbázisába bekerül a : NEVED, EMAILCÍMED, ÉS TELEFONSZÁMOD, és az Iskolában elkészített munkáid FOTÓANYAGA.

Az adatok felvételének és tárolásának célja: hogy tanfolyamaink részleteiről (anyagigény, szünetek, iskolai programokról) tájékoztatást nyújtsunk.

Az iskola garanciát vállal, hogy ezen adatokat harmadik személynek nem szolgáltatjuk ki, és csakis és kizárólag az iskolai tájékoztatásra használjuk fel.

Továbbá az iskola garanciát vállal arra, hogy a hallgató adataihoz csak az iskola vezetése, a titkárság, és a hallgató konzulensei férhetnek hozzá.

A beiratkozott hallgató adatait 3 évig őrizzük, majd automatikusan törlésre kerül. Amennyiben a hallgató korábban jelzi emailben, hogy nem szándékozik több információt kapni az iskolától, azonnal töröljük az adatbázisunkból.

A beiratkozással minden hallgató hozzájárul ahhoz, hogy az iskolában készült munkái fotóanyagát promóciós célra felhasználhassuk.